A park tavaly november óta először nyitott ki szerdán, és a járványügyi szabályok betartásával újra látogatható.
A hét minden napján várják a természet iránt érdeklődőket és a kirándulni vágyókat a következő nyitvatartási rend szerint: hétfőtől péntekig 10:00 és 18:00 óra között, szombaton illetve vasárnap 9:00-18:00 óráig.
Kérik, hogy a látogatások alkalmával mindenki ügyeljen a járványügyi szabályok betartására. A park teljes területére vonatkozóan, kerüljék a gyülekezést vagy nagyobb csoportosulást illetve lehetőség szerint tartsák a 1,5 méter távolságot. A maszk viselése az Arborétum teljes területén kötelező – olvasható a honlapon.




MTI/Vasvári Tamás
Mogyorókrémteszt: megéri a Nutellát venni vagy az utánzatok a jobbak?
Hat mogyorókrémet teszteltünk a Mielőtt megveszed újabb részében, hogy kiderüljön, megéri-e a legdrágább Nutellára költeni, esetleg a Spar, az Aldi, a Lidl, vagy éppen a Penny olcsóbb terméke a jobb?
0 seconds of 4 minutes, 18 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
Keyboard Shortcuts
Shortcuts Open/Close/ or ?
Play/PauseSPACE
Increase Volume↑
Decrease Volume↓
Seek Forward→
Seek Backward←
Captions On/Offc
Fullscreen/Exit Fullscreenf
Mute/Unmutem
Decrease Caption Size-
Increase Caption Size+ or =
Seek %0-9
Next Up
Olcsóbb import vagy hazai élelmiszert vesznek a vásárlók?
02:40