A dél-angliai katedrális a blackburni és lichfieldi mellett a harmadik, amelyben koronavírus elleni vakcinát adnak be a járvány által leginkább veszélyeztetett idős embereknek.
A tervek szerint az oltóközpont február közepéig üzemel, csak ezen a héten 3 ezer embert oltanak be, miközben orgonisták Bach, Dvorak és Ralph Vaughan Williams szerzeményeket játszanak.

123 méteres templomtornyával a salisbury-i katedrális a legmagasabb az Egyesült Királyságban. Az épületben lévő, 1386-ból való mechanikus óra az ország legrégebbi mechanikus órájának számít – írja az Euronews.
Szalámikat teszteltünk: éles verseny ment az első helyért
A Mielőtt megveszed újabb részében ötféle szalámit kóstoltunk. Vakteszteltük például a Spar, a Lidl saját márkás termékét és a Pick, a Herz szalámiját is. Vajon megéri a legdrágábbra költeni?
0 seconds of 8 minutes, 24 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
Keyboard Shortcuts
Shortcuts Open/Close/ or ?
Play/PauseSPACE
Increase Volume↑
Decrease Volume↓
Seek Forward→
Seek Backward←
Captions On/Offc
Fullscreen/Exit Fullscreenf
Mute/Unmutem
Decrease Caption Size-
Increase Caption Size+ or =
Seek %0-9
Next Up
Teszt: melyik a legjobb pisztáciakrém a dubai csokihoz? Itt az eredmény!
07:01