A pályaudvar Thököly út felőli Lotz-termét érinti a lezárás, ami április 29-én 18 óráig tart.
A lezárás miatt a 6. vágány melletti belföldi- és nemzetközi jegypénztár a Lotz-teremhez képest a főbejárathoz közelebb lévő belső folyosón, valamint a Thököly út felőli bejárat irányából közelíthető meg. A kormányablakhoz csak a pályaudvar Thököly út felőli bejáratán át lehet eljutni – tudatta a Mávinform a vasúttársaság honlapján.
A Thököly út felől a vágányok a Lotz-terem kapuja helyett a Baross tér felé, valamint a posta közelében lévő oldalbejáratokon érhetők el.

Közölték azt is, hogy az ukrán menekülteknek kialakított információs pont konténere a pályaudvar Thököly út felőli oldalánál, a Lotz-terem kapuja közelében található.
50 forintos palackok: kipróbáltuk az új visszaváltási rendszert
Július elsejével lejárt a gyártók türelmi ideje, mindenkire vonatkozik a kötelező visszaváltási rendszer. A nagyobb üzleteknél már elérhetőek az automaták, amikkel vissza lehet váltani az 50 forintos palackokat - kipróbáltuk, hogyan.
0 seconds of 4 minutes, 8 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
Keyboard Shortcuts
Shortcuts Open/Close/ or ?
Play/PauseSPACE
Increase Volume↑
Decrease Volume↓
Seek Forward→
Seek Backward←
Captions On/Offc
Fullscreen/Exit Fullscreenf
Mute/Unmutem
Decrease Caption Size-
Increase Caption Size+ or =
Seek %0-9