Határozatlan ideig nem jár a Zugligeti Libegő az utasok egészségének védelme érdekében.
Szombaton kijárási korlátozás lépett életbe Magyarországon, ezzel együtt rengeteg üzlet bezárt – többek közt például a Decathlon jelentette be, hogy határozatlan időre nem nyitja ki a boltjait. A koronavírus-helyzet miatt már a Zugligeti Libegő sem fogadja a látogatókat: március 28-tól határozatlan ideig nem üzemel.

A BKV Zrt. a XII. kerületi (Hegyvidéki) Önkormányzat kérésére – amellyel Budapest főpolgármestere is egyetértett – a Zugligeti Libegő működésében, utasaink egészségének védelmében, 2020. március 28-tól további intézkedésig üzemszünetet rendel el. A területen időszakosan karbantartási munkálatok lehetségesek – olvasható a BKV Zrt. közleményében.
A nagy tejfölteszt: az egyik termék magasan verte a mezőnyt
A Mielőtt megveszed legújabb részében hétféle tejfölt kóstoltunk. Vakteszteltük a Lidl, az Aldi, a Spar, és a Penny saját márkás termékeit, de a Zott és a Magyar Tejföl sem maradt ki. A kérdés most is az: vajon megéri a drágábbat választani a boltokban?
0 seconds of 6 minutes, 45 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
Keyboard Shortcuts
Shortcuts Open/Close/ or ?
Play/PauseSPACE
Increase Volume↑
Decrease Volume↓
Seek Forward→
Seek Backward←
Captions On/Offc
Fullscreen/Exit Fullscreenf
Mute/Unmutem
Decrease Caption Size-
Increase Caption Size+ or =
Seek %0-9
Next Up
A legfontosabb dátumok 2025 májusán
01:06