
Megszökött a bűnügyi felügyelet alá vont Mozsolits Attila Sándor
A 41 éves férfi március 20-án ismeretlen helyre távozott.
A rendelkezésre álló adatok szerint Mozsolits Attila Sándor az elrendelt bűnügyi felügyelet alól 2019. március 20-án kivonta magát és ismeretlen helyre távozott. A felkutatására tett rendőri intézkedések ezidáig nem vezettek eredményre, ezért a nyomozó hatóság elrendelte körözését – írja a police.hu.
Ha láttad, szólj a rendőröknek
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XV. kerületi Rendőrkapitánysága kéri, hogy aki a fényképen látható Mozsolits Attila Sándort felismeri, tartózkodási helyével kapcsolatosan információval rendelkezik, akár névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöldszámán, a 107 vagy 112 központi segélyhívó számok valamelyikén.
Mogyorókrémteszt: megéri a Nutellát venni vagy az utánzatok a jobbak?
Hat mogyorókrémet teszteltünk a Mielőtt megveszed újabb részében, hogy kiderüljön, megéri-e a legdrágább Nutellára költeni, esetleg a Spar, az Aldi, a Lidl, vagy éppen a Penny olcsóbb terméke a jobb?
0 seconds of 4 minutes, 18 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
Keyboard Shortcuts
Shortcuts Open/Close/ or ?
Play/PauseSPACE
Increase Volume↑
Decrease Volume↓
Seek Forward→
Seek Backward←
Captions On/Offc
Fullscreen/Exit Fullscreenf
Mute/Unmutem
Decrease Caption Size-
Increase Caption Size+ or =
Seek %0-9