
Megdőlt az országos melegrekord
Újpesten csaknem 27 Celsius-fokot mértek.
Korábban még sosem volt ennyire meleg Magyarországon április 12-én – tájékoztatta az Országos Meteorológiai Szolgálat az MTI-t. Az eddigi országos csúcs 25 Celsius-fok volt az évnek ezen a napján, amelyet még 2009-ben mértek Budapesten. Most azonban majdnem 27 Celsius-fokig – egészen pontosan 26,9 fokig – emelkedett a hőmérséklet Újpesten, ami új napi melegrekordnak számít.
Az előrejelzés szerint a hét további részében már nem lesz ekkora kánikula, de azért a lehűléstől sem kell tartani, többnyire napos időre lehet számítani, igaz, Észak-Dunántúlon zivatar is várható.
A címlapon fut
Ketchupokat teszteltünk: tarolt egy márka a kóstolóknál
A Mielőtt megveszed újabb részében kilencféle ketchupot kóstoltunk. Vakteszteltük például az Aldi, a Lidl, a Spar saját márkás termékét, vagy a Globus, a Heinz, az Univer ketchupját. Vajon megéri a drágábbra költeni, vagy az olcsóbb is ugyanolyan finom?
0 seconds of 5 minutes, 12 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
Keyboard Shortcuts
Shortcuts Open/Close/ or ?
Play/PauseSPACE
Increase Volume↑
Decrease Volume↓
Seek Forward→
Seek Backward←
Captions On/Offc
Fullscreen/Exit Fullscreenf
Mute/Unmutem
Decrease Caption Size-
Increase Caption Size+ or =
Seek %0-9