
Az utolsó eltűntek holttestét is kiemelték a leomlott genovai híd romjai alól
Az olaszországi tragédiának összesen 43 halálos áldozata van.
Vasárnapra virradóra három holttestet emeltek ki a leomlott genovai híd romjai alól – közölte az MTI. Az olasz tűzoltóság szerint a háromtagú család tagjai – két szülő és kilencéves kislányuk – voltak az utolsók, akik eltűntként voltak nyilvántartva. Ettől függetlenül lehetnek még holttestek a romok alatt, mivel előfordulhat, hogy valakinek az eltűnését nem jelentették be a hatóságoknak. Éppen ezért még folytatják a keresést.
A genovai Morandi-híd egy része kedden szakadt le, a katasztrófának jelenleg 43 halálos áldozata van hivatalosan. Az elhunytak között franciák, albánok, románok, chileiek, kolumbiaiak és peruiak is vannak.
A címlapon fut
Mogyorókrémteszt: megéri a Nutellát venni vagy az utánzatok a jobbak?
Hat mogyorókrémet teszteltünk a Mielőtt megveszed újabb részében, hogy kiderüljön, megéri-e a legdrágább Nutellára költeni, esetleg a Spar, az Aldi, a Lidl, vagy éppen a Penny olcsóbb terméke a jobb?
0 seconds of 4 minutes, 18 secondsVolume 0%
Press shift question mark to access a list of keyboard shortcuts
Keyboard Shortcuts
Shortcuts Open/Close/ or ?
Play/PauseSPACE
Increase Volume↑
Decrease Volume↓
Seek Forward→
Seek Backward←
Captions On/Offc
Fullscreen/Exit Fullscreenf
Mute/Unmutem
Decrease Caption Size-
Increase Caption Size+ or =
Seek %0-9